Állás megnevezése:
Operátor/gépkezelő
Leírás

Multinacionális autóipari gyártó vállalat keres OPERÁTOR/GÉPKEZELŐ munkatársakat dunavarsányi telephelyére.

Versenyképes fizetés (bérek 280.000 Ft-tól 380.000 Ft-ig)

Dolgozóinknak ingyenes szállást biztosítunk új, igényesen berendezett apartmanokban a munkanapokon.

A munkába járást ingyenes autóbusz biztosítja.

A jelentkezőket Hajdú – Bihar és Pest megyékből várjuk.

Feladatkörök

Előírások alapján betanított munka elvégzése: automata gépek mellett történő munkavégzés, egyszerűbb gépbeállítások elvégzése, minőségi követelmények betartása.

Elvárásaink
  • számítógépes alapismeretek
  • gyors, pontos, precíz munkavégzés
  • monotónia tűrés
  • munkábaállás feltétele: számítógépes személyiségteszt kitöltése

Előny:

  • középfokú iskolai végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány
  • gyári tapasztalat
  • targonca jogosítvány

A munkábaállás feltétele:

  • sikeres alkalmassági teszt írása,
  • 1 hetes betanítási tréning sikeres elvégzése
Amit kínálunk
  • órabér: br. 1.852 Ft/óra
  • plusz juttatások: műszak pótlékok, étkezési hozzájárulás, SZÉP kártya
  • igénybevehető családi adókedvezmény
  • hosszútávú munkalehetőség
  • kultúrált, szép munkakörnyezet
  • ingyenes vállalati buszjárat
  • ingyenes szállás
  • munkaruha
Kapcsolat

Kattints jobb oldalt a jelentkezés gombra, töltsd ki az űrlapot és ha tudod, töltsd fel szakmai, fényképes önéletrajzodat is az előző munkahelyek és munkakörök pontos megnevezésével.

További információ és telefonos jelentkezés: 06 70 629 83 14

Foglalkoztatás típusa
Full-time
Munkaviszony kezdete
Azonnali munkakezdés
Iparág
Autóipar
Munkavégzés helye
Dunavarsány
Munkaidő
3/3 munkarend: 3 nap nappali munkavégzés, 3 nap pihenőnap, 3 nap munka éjszakai munkavégzés 1 műszak = 12 óra
Meghirdetés dátuma
május 16, 2023
Close modal window

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!