Pozíció
Értékesítő - Gyál
Leírás

Dolgozz ÉRTÉKESÍTŐKÉNT a gyáli Profil Vasker színeiben!

Amit kínálunk
  • versenyképes fizetés
  • 3 hónapos próbaidő után forgalom utáni jutalékos rendszer
  • bónusz (teljesítmény, jelenléti)
  • változó munkarend:H-P: 7:00-15:00 vagy 9:00-17:00, minden második szombaton 7:00-13:00
  • ingyen kávé
  • évszaknak megfelelő munkaruha
Feladat

Gyáli építőipari kiskereskedés keres értékesítő kollégát. Az értékesítő feladata az üzletben található festékek, csavarok, szigetelő anyagok, vasáruk, lemezek, faanyagok, téglák, cserepek, gipszkarton, csatornázási anyagok, térkövek, zsaluk és egyéb építőiparhoz kapcsolódó termékek értékesítése.

Feladatok

  • számítógépes üzleti irányítási program alapján termékek értékesítése
  • vevők kiszolgálása
  • minimál készletek figyelése, megrendelések leadása
  • termékek vevői igénynek megfelelő beszerzése
  • kapcsolattartás a cégek képviselőivel
  • üzlet raktárkészletének nyilvántartása
  • leltározás
  • üzlet takarítása, rendben tartása
Elvárásaink
  • kereskedelmi végzettség
  • hasonló helyen eltöltött szakmai tapasztala
  • építőipari anyagok alapvető ismerete
  • vevő orientáltság
  • csapatszellem
Kapcsolat

Önéletrajzod a melicomhungary@gmail.com e-mail címre várjuk fizetési igény megjelölésével.

Vagy

Töltsd ki az alábbi űrlapot és ha tudod, töltsd fel szakmai, fényképes önéletrajzodat is az előző munkahelyek és munkakörök pontos megnevezésével.

További információ: 06 70 620 33 75

Köszönjük, hogy benyújtotta jelentkezését. Rövidesen felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Iparág
Logisztika
Munkavégzés helye
Profil Vasker, Gyál