Pozíció
Gépkezelő
Leírás

Műanyag megformázó cég keres GÉPKEZELŐ munkatársakat dabasi telephelyére.

A jelentkezőket Dabas környékéről várjuk.

Amit kínálunk
  • versenyképes fizetés (25 év alattiaknak adókedvezmény)
  • hosszú távú, bejelentett munkahely
  • jó munkakörülmények
  • útiköltség elszámolása
  • meleg étkeztetés biztosítása
  • munkaruha biztosítása
Feladat
  • alapanyag zsákok emelése és az öntő formába helyezése (max:20 kg)
  • rotációs öntőgép kezelése
  • készáru hűtése
  • készáru leemelése
  • raktározás
  • munkaterület rendben tartása
Munkavégzés rendje
  • 2 műszakos munkarend: 05:30-14:00 és 13:30-22:00
  • 1 műszak = 8 óra
Elvárásaink
  • gyors betanulás
  • jó fizikai állapot
  • precíz, igényes és önálló munkavégzés
Előny
  • targonca jogosítvány
  • hasonló munkakörben vagy területen eltöltött idő
Kapcsolat

Töltsd ki az alábbi űrlapot és ha tudod, töltsd fel szakmai, fényképes önéletrajzodat is az előző munkahelyek és munkakörök pontos megnevezésével, vagy küldd el önéletrajzod a melicommanager@gmail.com e-mail címre.

További információ és telefonos jelentkezés: 06 70 603 94 14

Köszönjük, hogy benyújtotta jelentkezését. Rövidesen felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Foglalkoztatás típusa
Full-time
Iparág
Műanyag megformázás
Munkavégzés helye
Dabas