Pozíció
Karbantartó - Budapest
Leírás

Dolgozz KARBANTARTÓKÉNT a Szász Therm színeiben!

Ha műszaki beállítottságú vagy és van szakirányú (gépész, vagy villanyszerelő) képzettséged, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod, nálunk a helyed!

2 villanyszerelő és 2 gépész végzettségű/vagy tapasztalattal rendelkező alkalmazottat keresünk.

A jelentkezőket Budapestről és Pest megyéből várjuk.

Amit kínálunk
  • versenyképes fizetés
  • jó csapat
  • kiszámítható munkarend
  • stabil hosszú távú munkalehetőség
Feladat

Budapest 9. kerületében most épült irodaház területén irodák, közlekedők, mosdók, légtechnika teljeskörű karbantartása.

Munkavégzés rendje
  • H - P: 8:00-16:30
Elvárásaink
  • gépész, vagy villanyszerelő vagy autóvillamossági szerelő végzettség
  • gyors, precíz munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés
Előny
  • 2-3 év hasonló munkakörben eltöltött munka tapasztalat
Kapcsolat

Önéletrajzod a melicomhungary@gmail.com e-mail címre várjuk.

Vagy

Töltsd ki az alábbi űrlapot és ha tudod, töltsd fel szakmai, fényképes önéletrajzodat is az előző munkahelyek és munkakörök pontos megnevezésével.

További információ: 0670-603-9414

Köszönjük, hogy benyújtotta jelentkezését. Rövidesen felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Foglalkoztatás típusa
Full-time
Iparág
Szolgáltatás
Munkavégzés helye
Budapest
Alapfizetés
300.000Ft Per month