Pozíció
Raktárvezető - Gyál
Leírás

Dolgozz RAKTÁRVEZETŐKÉNT a gyáli Profil Vasker színeiben!

Amit kínálunk
  • versenyképes fizetés
  • 3 hónap próbaidő után forgalom utáni jutalékos rendszer
  • bónusz (teljesítmény és jelenléti)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődés támogatása
  • munkarend: H-P: 7:00-15:00, minden második szombaton 7:00-13:00
  • évszaknak megfelelő munkaruha
Feladat

Gyáli épitőipari kiskereskedés keres külső raktárába raktárvezetőt.
Vasáruk, lemezek, faanyagok, téglák, cserepek, gipszkarton, csatornázási anyagok, térkövek, zsaluk és egyéb építőiparhoz kapcsolódó termékek raktározása.

  • raktárkészlet kezelése
  • áruátvétel, kiadás, bevétel
  • raktározás teljeskörű megszervezése
  • raktáros kollégák (3-4 fő) irányitása
  • áruismeret
  • termékek kiszállításának lebonyolítása
  • pakolás
Elvárásaink
  • szakirányú képzettség (logisztikai)
  • hasonló helyen eltöltött munkatapasztalat
  • alapvető építőipari  ismeretek
  • irányitásban, feladatok kiosztásban szerzett tapasztalat
  • rugalmasság
  • targonca vezetői engedély
Kapcsolat

Önéletrajzod a melicomhungary@gmail.com e-mail címre várjuk fizetési igény megjelölésével.

Vagy

Töltsd ki az alábbi űrlapot és ha tudod, töltsd fel szakmai, fényképes önéletrajzodat is az előző munkahelyek és munkakörök pontos megnevezésével.

További információ: 06 70 620 33 75

Köszönjük, hogy benyújtotta jelentkezését. Rövidesen felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Iparág
Logisztika
Munkavégzés helye
Profil Vasker, Gyál