Állás megnevezése:
Raktáros/targoncás
Leírás

Partnercégünk víz- gáz- fűtés szerelvényekkel foglalkozó kereskedelmébe raktáros kollégát keres.

Munkavégzés helye: Gyál

A jelentkezőket Pest megyéből (Gyál és környéke) várjuk.

Feladatkörök
  • gépi és kézi anyagmozgatás
  • beérkező áru le- és felpakolása
  • áru elhelyezése, kiadása és azzal kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • vásárlók kiszolgálása
Elvárásaink
  • pontosság, precizitás
  • alapvető műszaki ismeretek
  • 3324-es targoncás jogosítvány

Előny, de nem feltétel:

  • raktáros pozícióban szerzett tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • B kategóriás jogosítvány
  • víz-, gáz- fűtésrendszerek ismerete
Amit kínálunk
  • versenyképes jövedelem
  • modern munkakörnyezet
  • stabil háttér
  • 1 műszakos munkarend (H-P 7:00-17:00)
Kapcsolat

Kattints jobb oldalt a Jelentkezés gombra, töltsd ki az űrlapot és ha tudod, töltsd fel szakmai, fényképes önéletrajzodat az előző munkahelyek és munkakörök pontos megnevezésével is.

További információ és telefonos jelentkezés: 06-70-603-94-14

Jelentekzés e-mailben: melicomhungary@gmail.com

Munkavégzés helye
Gyál, 2360
Close modal window

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!